• ECOJOB SP. Z O. O.

    Wieczorynki 29

    60-193 Poznań

    Wielkopolskie

ECOJOB SP. Z O. O.

Zatrudniamy w stylu Eco

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlify w innych agencjach pracy tymczasowej. Połączyły nas wspólne pasje takie jak: ochrona środowiska, aktywny wypoczynek na łonie przyrody, zdrowa i zgodna z naturą dieta, życie w oparciu o prawa natury.


Nowa agencja ma świeże i odmienne spojrzenie na współpracę. Powinna być tym co Państwo szukają. Zrozumienie potrzeb, współpraca bez stresów oparta na poznaniu i zainteresowaniu prowadzonej przez Klienta działalności tak, aby zminimalizować czas potrzebny na żmudne procedury, wyjaśniania i uzgodnienia.


Nie mamy branżowego podziału. Szukamy pracy dla każdego Pracownika, w miejscach dla niego najbardziej odpowiadających. Blisko Domu komfort i wygoda. Daleko, z pracą lepiej płatną i z możliwością nabycia doświadczenia i nauki w warunkach odmiennych od polskich.


W naszej wizji chcemy podkreślić nasze związki z przyrodą. Potrzebę dbania o nią. Uważamy że, nie jest to koniunkturalny gest czy kaprys, lecz taki jest warunek naszego przeżycia. Jesteśmy głęboko przekonani, że bez symbiozy z naturą nie da się godnie żyć.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"