Wiadomości

Data wiadomości: 12.03.2018

Podróżuj za pieniądze, czyli interesujące oferty pracy
Podróżuj za pieniądze, czyli interesujące oferty pracy
Podróżuj za pieniądze, czyli interesujące oferty pracy

Specjalista do spraw sprzedaży


Jedną z najczęściej pojawiających się ofert pracy jest specjalista ds. sprzedaży. Niegdyś był to po prostu handlowiec, dziś dla zwiększenia zainteresowania, mówi się o tym stanowisku nieco podnioślej. To jednak nic innego jak przedstawiciel handlowy usiłujący sprzedać swoje towary w wielu miejscach Polski. Różnorodność branż daje tu szerokie pole do popisu. Sprzedawcy usług profesjonalnych, z takich sektorów jak inżynieria, farmacja czy technika lub medycyna, nie będą mogli narzekać na brak zajęcia. Ich praca będzie się jednak wiązać z niezliczoną ilością godzin spędzonych za kółkiem i realizowaniem planu sprzedaży, który dla niektórych może być nie lada wyzwaniem. Mogą to być także oferty pracy dla inżynierów polegające na rozbudowywaniu sieci sprzedaży lub nawiązywaniu relacji biznesowych. Te na pewno będą bardziej prestiżowe i lepiej płatne.


Inżynier, technik mechanik


Współczesne technologie wymagają od pracowników branż budowlanych oraz technicznych częstych podróży, głównie poza granice kraju. To konieczne w celu wymiany doświadczeń i wiedzy. Dotyczy do także serwisantów czy elektryków. Rzadko traktuje się to jednak stricte jako podróż służbową, ponieważ pracownik otrzymują pewne zlecenie do wykonania i musi je zrealizować już na miejscu. Może się to więc wiązać z długą nieobecnością poza domem. Z pewnością będzie się to łączyć z lepszą pensją.Programista, specjalista ds. Id


Oferty pracy dla programistów oraz specjalistów do spraw Id są dziś dość powszechne i na pewno nikogo to już nie dziwi. Można skorzystać z takiej oferty pracując na miejscu, w kraju, ale także w środowisku międzynarodowym. Oczywiście należy opanować język angielski, ale ta umiejętność niezbędna jest już na studiach, ponieważ język programowania jest międzynarodowy.


Gdzie szukać intratnej oferty pracy związanej z podróżowaniem?


Nie ma żadnej reguły, gdzie spotkamy tego rodzaju oferty pracy. Z pewnością większe szanse
istnieją w dużych województwach, jak mazowieckie, dolnośląskie czy pomorskie. Tam, gdzie otwierają się nowe firmy czy przedsiębiorstwa, potrzeba dbać o kontakty biznesowe, a ku temu niezbędny jest właśnie specjalista do spraw sprzedaży lub ds. obsługi klienta.
Warto więc już zawczasu podszkolić swoją umiejętność komunikowania się w obcym języku, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy pracodawca zaproponuje nam szkolenie poza granicami kraju lub zaoferuje awans związany właśnie z częstymi podróżami. Jedno jest pewne, długi czas pracy w trybie częstych wyjazdów i ciągłej zmiany miejsca okazuje się być bardzo męczący i nie powinien trwać w nieskończoność.
Przeczytaj także:

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"