Atrakcyjna praca dla kucharza w restauracji Kielce

Data ogłoszenia: 04.01.2018

Id ogłoszenia: 151506382710

  • ROMA Z.G.Romańscy Restauracja MONTE-CARLO

    Paderewskiego 20

    25-004 KIELCE

    Świętokrzyskie

zobacz profil firmy

Oferta wygasa za: 5 dni

Poznaj stanowisko

Specjalista

Inne oferty pracy w kategorii

Specjalista

ROMA Z.G.Romańscy Restauracja MONTE-CARLO zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Paderewskiego 20 KIELCE

Opis stanowiska

Atrakcyjna praca dla ambitnego i kreatywnego kucharza w restauracji. Praca dwuzmianowa w bardzo dobrym zespole. Kuchnia polska , regionalna i europejska.

Wymagania

Doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharz co najmniej 6 lat

Oferujemy

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz szkolenia tematyczne.

Wynagodzenie brutto
powyżej 3000 pln

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku nad ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ"

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"