Elektryk / Specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych (oferta pracy tymczasowej)

Data ogłoszenia: 12.05.2019

Id ogłoszenia: 155766489913329

  • Assunto Sp. z o. o.

    Al. Armii Krajowej 4A

    35-307 Rzeszów

    Podkarpackie

zobacz profil firmy

Oferta wygasa za: 1 miesiąc

Poznaj stanowisko

Specjalista

Inne oferty pracy w kategorii

Specjalista

Assunto Sp. z o. o. zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Woj Podkarpackie

Opis stanowiska

Firma Rekrutacyjna Assunto (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, Dostawcy sprzętu do pozyskiwania energii słonecznej, szukamy pracownika na stanowisko:

Głównym zadaniem będzie montaż instalacji fotowoltaicznych w szczególności wykonanie robót elektrycznych tj. wykonywania tras kablowych, wykonywanie prac instalacyjnych, serwisowych i przyłączeniowych, składanie rozdzielnic oraz montaż i uruchamianie inwerterów, konfiguracja inwerterów do komunikacji z Internetem.

Wymagania:

·wykształcenie techniczne

·znajomość podstaw instalacji elektrycznych

·doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych

·gotowość do pracy na wysokości

·gotowość do pracy w delegacji

·umiejętność pracy pod presją czasu

·umiejętność pracy w zespole

·dokładność w działaniu

·silna motywacja do pracy

·uczciwość

·odpowiedzialność

·uprawnienia SEP kat E

Mile widziane:

·umiejętność czytania rysunku technicznego

·uprawnienia SEP kat D

·dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

·umowę o pracę na pełny etat

·stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia zależna od wyników pracy

·szczególnie wysoko premiowane są osoby z doświadczeniem przy budowie instalacji fotowoltaicznych oraz bardzo dobrą organizacją pracy

·godne warunki pracy

·bardzo dobre warunki finansowe

·pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze

·możliwość rozwoju zawodowego

·dla osób spoza Rzeszowa służbowe mieszkanie

·dajemy możliwość nadgodzin

Wynagrodzenie brutto
powyżej 2000 pln

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku nad ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ"

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"