Kierownik ds. sprzedaży usług Agencji Pracy Tymczasowej

Data ogłoszenia: 11.04.2019

Id ogłoszenia: 155497841713231

zobacz profil firmy

Oferta wygasa za: 1 miesiąc

Poznaj stanowisko

Kierownik

Inne oferty pracy w kategorii

Kierownik

MK INTERIM Sp. z o.o. zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

MK INTERIM Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.

Poszukujemy osoby do wsparcia procesu rozwoju firmy i prowadzenia projektów sprzedażowych na terenie centralnej części Kraju.

Stanowisko: Kierownik ds. sprzedaży usług Agencji Pracy Tymczasowej

Miejsce siedziby firmy: Warszawa

 zarządzanie polityką sprzedażową APT

 pozyskiwanie klientów

 aktywne działania w obszarze tworzenia i rozwoju kultury organizacyjnej firmy

 zarządzanie budżetem

 budowanie i zarządzanie zespołem handlowym.

Wymagania

min. 1 rok doświadczenia w obszarze APT poparte sukcesami w sprzedaży usług

 wykształcenie wyższe lub w trakcie

 podstawowa wiedza z obszaru HR znajomość trendów rynkowych

 kreatywność, otwartość i elastyczność

 zaangażowanie, inicjatywa i samodyscyplina, dobra organizacja pracy

 rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

 prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

 umowę o pracę

 elastyczne godziny pracy

 wynagrodzenie od 3100zł netto + premia sprzedażowa

 stanowisko z dużą swobodą działania pod względem organizacyjnym (jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania)

 brak korporacyjnych rozwiązań w firmie

 możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

 niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. *Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

*Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.8

Wynagrodzenie brutto
powyżej 2000 pln

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku nad ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ"

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"