Kierownik robót w branży instalacji fotowoltaicznych (oferta pracy tymczasowej)

Data ogłoszenia: 30.09.2019

Id ogłoszenia: 156982573413823

  • Assunto Sp. z o. o.

    Al. Armii Krajowej 4A

    35-307 Rzeszów

    Podkarpackie

zobacz profil firmy

Oferta wygasa za: 1 miesiąc

Poznaj stanowisko

Kierownik

Inne oferty pracy w kategorii

Kierownik

Assunto Sp. z o. o. zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Podkarpackie

Opis stanowiska

Firma Rekrutacyjna Assunto (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, Dostawcy sprzętu do pozyskiwania energii słonecznej, szukamy pracownika na stanowisko:

Zadania:

bezpośrednią koordynację i nadzór nad realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i normy jakości

kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników i reprezentację firmy w kontaktach z inwestorami

współpraca przy tworzeniu ofert handlowych

wsparcie robót instalacyjnych

Wymagania

wykształcenie techniczne

znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki

umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną i elektryczną

doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych

samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

gotowość do pracy na wysokości

gotowość do pracy w delegacji

umiejętność pracy pod presją czasu

umiejętność pracy w zespole

komunikatywność i sumienność, spostrzegawczość

dokładność w działaniu

silna motywacja do pracy

uczciwość

odpowiedzialność

gotowość do relokacji na terenie kraju

Mile widziane:

umiejętność czytania rysunku technicznego

uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjnej lub elektrycznej

dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

umowę o pracę na pełny etat

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia zależna od wyników pracy

szczególnie wysoko premiowane są osoby z doświadczeniem przy budowie instalacji fotowoltaicznych oraz bardzo dobrą organizacją pracy

godne warunki pracy

bardzo dobre warunki finansowe

pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze

możliwość rozwoju zawodowego

służbowe mieszkanie

możliwość nadgodzin

Wynagrodzenie brutto
powyżej 2000 pln

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku nad ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ"

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"