SPAWACZ TIG LUB CO2 W IVECO BUS - VYSOKÉ MÝTO - PRACA BLISKO GRANICY

Data ogłoszenia: 14.07.2019

Id ogłoszenia: 156310742113480

zobacz profil firmy

Oferta wygasa za: 13 dni

Poznaj stanowisko

Pracownik fizyczny

Inne oferty pracy w kategorii

DP WORK s.r.o. zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Vysoké Mýto

Opis stanowiska

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku, jako pierwsza i dotychczas jako jedyna Agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
Agencja DP WORK jest w rankingu TOP 10 największych Agencji Personalnych w Republice Czeskiej.
Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

OPIS STANOWISKA

Iveco Bus Czech Republic a.s. (miasto Vysoké Mýto)

Iveco w Vysokim Mycie jest firmą z 120-letnią tradycją. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji sprzętu transportowego. Iveco eksportuje swoje wyroby do 30 krajów, dzięki czemu jest jedną z największych i najbardziej stabilnych firm w Republice Czeskiej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Spawacz TIG/CO2: Wykonywanie podstawowych czynności przy spawaniu metalowych części i konstrukcji. Spawanie łukiem elektrycznym: spawanie ram desek rozdzielczych, paneli bocznych, dachów, szkieletów ścian przednich, skrzydeł drzwiowych. Spawanie punktowe dachów i boków autobusów. Łączenie i sprawianie przegród i uchwytów metodą TIG.
Spawanie płomieniowe: spawanie i mocowanie elementów do karoserii. Spawanie rur i systemów rurowych.

Praca manualna/fizyczna

2-3 -zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie

Wymagania

dobry stan zdrowia
wykształcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne będzie atutem
- uprawnienia spawalnicze TIG lub CO2 będą autem (możliwość odnowienia uprawnień)
- doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
- czytanie dokumentacji technicznej
- sumienność i pracowitość
- nie wymagamy znajomości j. czeskiego
- chęć i motywacja do pracy!

Oferujemy

NASZA OFERTA

- od 20 500 do 23 900 CZK netto/miesiąc (około 3400 - 4000 zł w zależności od umiejętności) - wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin
- możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnione od ilości przepracowanych godzin
- 13 pensja
- 100 CZK/dzień pracy -
dodatek na dojazdy z Polski
- cotygodniowe zaliczki
- czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- możliwość rozwoju i awansów
- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym z dopłatą od Agencji DP WORK lub dopłata do własnego zakwaterowania
- ubezpieczenie zdrowotne/pakiet socjalny
- dodatek do wyżywienia (karta na stołówkę)
- 25 dni urlopu (płatnego)
- konto bankowe i abonament komórkowy na dogodnych warunkach
- praca w nowoczesnym, czystym i bezpiecznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive u renomowanego pracodawcy oraz bezpośredniego zatrudnienia.

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od pracowników nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV + skan/zdjęcie uprawnień spawalniczych i świadectwa pracy na podobnym stanowisku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli przy aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do agencji pośrednictwa pracy DP WORK s.r.o., zarejestrowanej pod adresem: ul. Vodičkova 791/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Republika Czeska w celach dodania mojej osoby do bazy danych, której administratorem jest agencja pośrednictwa DP WORK s.r.o. oraz realizacji procesu rekrutacji: przedstawienia mojej kandydatury potencjalnym pracodawcom oraz wysyłania ofert pracy przez okres jednego roku zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, aż do momentu pisemnego wycofania zgody"

Wynagrodzenie brutto
powyżej 2000 pln

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku nad ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ"

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"