Specjalista ds. obsługi Klienta z językiem niemieckim- PRACA ZDALNA

Data ogłoszenia: 30.10.2018

Id ogłoszenia: 154091160011902

zobacz profil firmy

Oferta wygasa za: 13 dni

Poznaj stanowisko

Specjalista

Inne oferty pracy w kategorii

Specjalista

LeasingTeam Sp. z o.o. zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 0022217

Opis stanowiska
Zakres obowiązków
  • Telefoniczne/mailowe/chat wsparcie użytkowników niemieckojęzycznych globalnej marki z obszaru nowych technologii ( urządzenia mobilne, sztuczna inteligencja, platforma VOD, akcesoria)
  • Rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych za pośrednictwem trzech kanałów - telefon (głównie), mail i chat, w języku niemieckim.
Wymagania
  • Znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2 ) oraz j. angielskiego ( poziom min. A2 )
  • Gotowość do odbycia 6 tygodniowego szkolenia w siedzibie Firmy w Warszawie (dla osób spoza Warszawy wypłata jednorazowego dodatku relokacyjnego po okresie próbnym)
  • Wysokie zorientowanie na profesjonalną obsługę Klienta
  • Mile widziane zainteresowania nowymi zagadnieniami technologicznymi
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT
  • Stały dostęp do łącza internetowego o prędkości 5 MB/s ( comiesięczny ekwiwalent za wykorzystanie własnego łącza).
Oferujemy
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Praca zdalna
  • Praca trzyzmianowa
  • Prywatną opiekę medyczną, bony świąteczne
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Program poleceń pracowniczych
  • Bonusy dla najlepszych pracowników
  • Praca na terminalu dostarczonym przez Klienta
  • Ekwiwalent za wykorzystanie własnego sprzętu biurowego
  • Szkolenia produktowe merytoryczne w siedzibie Firmy
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"