Wprowadzanie umów do systemu - praca biurowa

Data ogłoszenia: 16.05.2018

Id ogłoszenia: 152647063058

  • Sine Qua Non

Oferta wygasa za: 9 dni

Poznaj stanowisko

Asystent

Inne oferty pracy w kategorii

Asystent

zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Rudna 14 Sosnowiec

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy:

- Praca w biurze od poniedziałku do piątku
- Wprowadzanie danych klienta do systemu, celem utworzenia umowy abonenckiej,
- Praca przy komputerze na wewnętrznych programach do wprowadzania umów,
- Obsługa urządzeń biurowych: drukarka, ksero,
- Praca w zespole specjalistów.

Wymagania

Oczekujemy:

- znajomości obsługi komputera w stopniu podstawowym
( programy MS Office )
- zaangażowania
- umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze
- dokładności niezbędnej podczas wprowadzania danych
- doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

Oferujemy

Oferujemy:
- pracę w dużej, stabilnej firmie.
- stawkę godzinową 13,70 brutto/h
- system szkoleń przygotowujący do pracy.
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- gwarantowana, darmowa opieka medyczna PZU
- możliwość zdobycia doświadczenia.
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Wynagodzenie brutto
powyżej 2000 pln

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku nad ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ"

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"