O nas

Światpracy to jeden z największych i najbardziej rozwojowych portali z ogłoszeniami o pracę w Polsce. Naszą misją jest łączenie pracodawców i pracowników we wspólnym celu, jakim jest efektywność zawodowego działania. Pomagamy więc znaleźć kompetentnych kandydatów do pracy, a osobom bezrobotnym i ambitnym – gwarantujemy karierę, o jakiej marzyli.

Doradzamy, proponujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi, które wspierają procesy rekrutacyjne, jak i budują łatwe ścieżki porozumienia pomiędzy zainteresowanymi stronami. Posiadamy szerokie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta, pomagamy budować spójny wizerunek firm i ludzi, a co najważniejsze, oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, intratne ogłoszenia o pracę i wyłącznie zaufanych, perspektywicznych pracowników. Wspieramy rekrutację na każdym jej etapie. Nie skupiamy się więc jedynie na publikacji ogłoszeń o pracę, ale także chcemy dbać o rozwój naszych pracowników, zachęcając do efektywnych działań rozwojowych.


Treści zamieszczane w portalu Światpracy.pl chronione są prawem autorskim. Korzystanie z nich możliwe jest wyłącznie za zgodą Światpracy.pl sp. z o. o. Poniżej przedstawiamy zasady korzystania z materiałów zamieszczonych w dziale „Centrum Prasowe” portalu Światpracy.pl. Korzystanie z tekstów i innych utworów (dalej: Materiały) zamieszczonych w dziale „Centrum Prasowe”, tj. w szczególności ich rozpowszechnianie w druku i w internecie, wymaga jednoznacznej zgody Światpracy.pl sp. z o. o. Zgoda udzielana jest za pośrednictwem poczty elektronicznej, a prośby o nią należy przesyłać pod adres wspolpraca[at]swiatpracy.pl.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

Nasz przedstawiciel odpowie na nią w najbliższym czasie.

Pozdrawiamy Zespół Światpracy.pl"